• Drodzy Rodzice!

• ROK SZKOLNY 2022/2023

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wpłaty w roku szkolnym 2021/2022 oraz w roku bieżącym. Zachęcamy Państwa do dalszej współpracy.

Dnia 01.02.2023 r. odbyło się zebranie Rady Rodziców. Dotyczyło ono analizy finansów Rady oraz ustalenia dalszych działań.

Na dzień 01.02.2023 r. stan konta Rady Rodziców wynosi 985,85 gr.

Wydatki Rady Rodziców w pierwszym półroczu:

- opłacenie autokaru na przejazd dzieci na biegi do Szczebrzeszyna,

- zakup próbnych arkuszy egzaminacyjnych dla klas VIII,

- zwrot kosztów przejazdu uczniów uczestniczących w różnego rodzaju konkursach pozaszkolnych.

W związku z tym, że w szkole były wykonywane zdjęcia szkolne Rada Rodziców otrzymała 20 % prowizji od zdjęć w kwocie 800 zł.

Założenia Rady Rodziców na drugie półrocze:

- Chcielibyśmy przede wszystkim nadal móc zwracać koszty przejazdów zdolnych uczniów, którzy reprezentują naszą szkołę na konkursach.

- Zakupić nagrody dla uczniów biorących udział w konkursie chemicznym.

- Zorganizować Dzień Dziecka – festyn.

- Zakupić nagrody książkowe na zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas I-III.

- Zakupić nagrody i dyplomy dla uczniów za świadectwo z czerwonym paskiem.

Rada Rodziców ma wiele pomysłów na atrakcje dla uczniów, ale bez Państwa pomocy finansowej nie zdziałamy wiele.

Wpłat na tzw. Komitet prosimy dokonywać

na konto bankowe Rady Rodziców

Bank Spółdzielczy ul. Plac T. Kościuszki 31, 22-460 Szczebrzeszyn

Nr rachunku 51 9632 0006 2001 0004 7715 0001

Przypominamy: 1. dziecko 30 zł, 2. dziecko 25 zł, 3. dziecko 15 zł.

Wpłata jest dobrowolna.

Pozdrawiamy, dziękując za zrozumienie i okazane dotychczas wsparcie.