Nawigacja

 • ZABAWA CHOINKOWA

  ZABAWA CHOINKOWA

  Dnia 9 lutego 2019r. odbędzie się w naszej Szkole ZABAWA CHOINKOWA
  dla uczniów klas I-VIII.
  Dzieci z klas I-IV będą bawiły się w godzinach 15.00 - 18.00.
  Natomiast uczniowie z klas V-VIII w godzinach 15.00 - 22.00.
  Polonez  i taniec uczniów z klasy I rozpocznie się o godzinie 17.00.

  Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci oraz Rodziców.

 • Życzenia

  Życzenia

   RADOSNYCH, ZDROWYCH I PEŁNYCH MIŁOŚCI
    ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
     PIĘKNIE PACHNĄCEJ CHOINKI
  ORAZ
           UŚMIECHU I ŻYCZLIWOŚCI NA KAŻDY DZIEŃ
    NOWEGO ROKU 2019
  ŻYCZY
    DYREKTOR ORAZ GRONO PEDAGOGICZNE
   SZKOŁY PODSTAWOWEJ
   IM. MARII KONOPNICKIEJ
    W BODACZOWIE

 • Hej Kolęda, Kolęda....

  Dnia 21 grudnia uczniowie z klas I-VIII spotkali się, aby wspólnie kolędować podczas uroczystej Akademii zorganizowanej pod kierunkiem Pani Anny Budenko oraz Pani Ewy Oszmaniec.
  Wspólne kolędowanie wprowadziło nas w atmosferę świąt. Na koniec występu Pani Dyrektor Barbara Rokosz złożyła wszystkim obecnym życzenia radosnych, zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Następnie uczniowie udali się wraz z wychowawcami do klas, gdzie odbyło się spotkanie opłatkowe oraz świąteczny poczęstunek.  

 • KONKURS TRADYCJE BOŻONARODZENIOWE

  KONKURS TRADYCJE BOŻONARODZENIOWE

  Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym „Tradycje Bożonarodzeniowe” organizowanym  przez MDK w Szczebrzeszynie - w  kategorii stroik świąteczny uczeń klasy V: Oliwier Karol zajął I miejsce. Weronika Węgrzyn zajęła II miejsce. W kategorii kartka  świąteczna:

  klasy IV-IV uczennica klasy V Patrycja Pintwała zajęła I miejsce

  klasy VII- VIII  uczennica klasy VII Laura Siemko zajęła I miejsce, a Pintwała Weronika zajęła II miejsce.

   

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 • Witaj Święty Mikołaju

  Witaj Święty Mikołaju

  Dnia 6 grudnia zawitał do naszej szkoły Święty Mikołaj z prezentami. Wszystkie dzieci z nicierpliwością czekały na wizytę naszego Gościa. Zapraszamy do galerii zdjęć.

 • Regionalny konkurs „Niepodległa”

  Dnia 28 listopada 2018 roku miało miejsce podsumowanie  regionalnego konkursu plastycznego na plakat „Niepodległa” organizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Zamościu. Konkurs realizowany był w ramach projektu „Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo...” -100 lat niepodległości dofinansowanym przez Fundację BGK im. J. K. Steczkowskiego w Konkursie grantowym „Na 100 Niepodległa”. W konkursie udział wzięło 112 uczniów z klas 4-8. Uczennica naszej szkoły Maria Świst zajęła III miejsce i otrzymała tytuł laureatki tego konkursu. Uczennica otrzymała również  nagrodę Posła na Sejm RP Sławomira Zawiślaka.

 • Godzina 11:11 - "Rekord dla Niepodległej"

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Dnia 9 listopada 2018 o godzinie 11:11 w budynku Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Bodaczowie nastąpiło uroczyste odśpiewanie czterech zwrotek „Mazurka Dąbrowskiego” – w ramach uczczenia 100 – Rocznicy  Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uczniowie klas I-VIII SP wraz z uczniami III klasy Gimnazjum im. Dzieci Zamojszczyzny w Bodaczowie – wspólnie z nauczycielami, rodzicami oraz pracownikami administracji odśpiewali Hymn Państwowy.

 • ZEBRANIE Z RODZICAMI

  ZEBRANIE Z RODZICAMI

  Dnia 14 listopada o godz.16.30 odbędzie się zebranie z Rodzicami - na które serdecznie zapraszamy.

  Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne

 • I etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego Clickonmaniac

  I etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego Clickonmaniac

  Dnia 14 listopada 2018r. uczniowie naszej Szkoły przystąpili do I etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego "Clickonmaniac" organizowanego przez Gimnazjum nr.5 w Zamościu. Do kolejnego etapu przeszli następujący uczniowie:

  Aleksandra Chwil i Olga Sawczuk (kl. V)
  Bartłomiej Matyjaszek (kl.VI)

  Szymon Mach (kl.VII)

  Miłosz Obszyński (kl. VIII)

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 • Finał Wojewódzki konkursu historycznego „Warto być Polakiem”– test wiedzy historycznej z okazjijubileuszu 100 – lecia odzyskania Niepodległości”.

  Finał Wojewódzki konkursu historycznego „Warto być Polakiem”– test wiedzy historycznej z okazjijubileuszu 100 – lecia odzyskania Niepodległości”.

  Dnia 07 listopada 2018r.  uczniowie naszej szkoły w ramach obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę wzięli udział w finale wojewódzkim  Konkursu pod nazwą ,,Warto być Polakiem – test wiedzy historycznej z okazji jubileuszu 100 – lecia odzyskania Niepodległości”.

  Organizatorami Konkursu byli: Spółka polska Press sp. z o.o.  oraz Lubelski Kurator Oświaty

  W finale wojewódzkim udział wzięło 3 uczniów z klasy VIII ,

  Milosz Obszyński, klasa VIII
  Szymon Węgrzyn, klasa VIII

  Dawid Duda, klasa VIII

  Uczniowie wykazali się dużą wiedzą na temat  odzyskania  niepodległości przez Polskę. Gratulujemy.

 • ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY I

  ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY I

  Dnia 30 października 2018r. odbyło się w naszej Szkole uroczyste ślubowanie uczniów kl. 1. W obecności rodziców, nauczycieli, społeczności uczniowskiej oraz pracowników szkoły pierwszaki zaprezentowały Akademię pod kierunkiem wychowawczyni – Pani Agnieszki Poznańskiej.

 • ŻYWA LEKCJA HISTORII „MITY GRECKIE”

  Dnia 29.10.2018r. uczniowie klasy V przedstawili inscenizacje mitów.tj. ”Dedal i Ikar”, „Jabłko niezgody”, ”Prometeusz”,
  „O Syzyfie”. Uczniowie w ramach projektu edukacyjnego z historii przygotowali sami inscenizacje, rekwizyty oraz stroje do podanych mitów greckich. Wykazali się dużą inwencją twórczą i kreatywnością. Przedstawienie było wspaniałe, była to prawdziwa żywa lekcja historii. Gratulujemy.

 • WYCIECZKA ZOOM NATURA JANÓW LUBELSKI dla KLAS IV-V

  WYCIECZKA ZOOM NATURA JANÓW LUBELSKI dla KLAS IV-V

  Dnia 23.10.2018r. uczniowie klasy IV i V byli na wycieczce w Zoom Natura w Janowie Lubelskim. Uczniowie w ramach programu wycieczki wzięli udział w grze terenowej wykazując się dużą wiedzą ogólną, sprawnością, znajomością roślin oraz zwierząt występujących na Roztoczu. Wzięli udział w zajęciach warsztatowych pt.”Eksperymenty młodego chemika” ora „Jaskiniowcy na wesoło”. Wykonywali  samodzielnie eksperymenty chemiczne, pisali pismem ludzi jaskiniowych oraz  wchodzili w rolę jaskiniowców poprzez ubiór,  i tańce. Uczniowie  podczas wycieczki wzięli również udział w Laboratoriach Wiedzy podczas których  zapoznali się z różnymi źródłami  wytwarzania energii, poznali florę i faunę Lasów Janowskich,
  a także metody recyklingu. Wycieczka była to wspaniała lekcja wiedzy dla naszych uczniów. 

 • GMINNY KONKURS PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

  GMINNY KONKURS PIOSENKI I PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ

  Dnia 24.10.2018r w Szkole Podstawowej  im. Stanisława Staszica w Niedzieliskach odbył się Gminny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej,  w którym udział wzięły uczennice  naszej szkoły. Celem konkursu było przywrócenie naszej zbiorowej pamięci, niektórych zapomnianych już polskich pieśni patriotycznych, pielęgnowanie kulturowego dziedzictwa kraju oraz pamięć o wydarzeniach, które zmieniły losy naszej Ojczyzny. W kategorii klas IV-VI uczennica Amelia Kuźma zajęła III miejsce, w kategorii klas VII-VIII Julia Tomaszewska  zajęła I miejsce i Blanka Banasiak zajęła II miejsce.

 • Przedmiotowe Konkursy Lubelskiego Kuratora Oświaty

  Przedmiotowe Konkursy Lubelskiego Kuratora Oświaty

  W Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Bodaczowie odbyły się eliminacje szkolne przedmiotowych konkursów Lubelskiego Kuratora Oświaty. Poniżej przedstawiamy nazwiska uczniów zakwalifikowanych do etapu okręgowego.

  Do konkursu historycznego przystąpiło 4 uczniów klasy VIII. Uczniowie: Szymon Węgrzyn, Miłosz Obszyński oraz Dawid Duda zakwalifikowali się do etapu okręgowego - uzyskując minimum 27 punktów.

  W konkursie matematycznym wzięło udział 6 uczniów. Żaden
  z nich nie zakwalifikował się do kolejnego etapu.

  W konkursie z języka angielskiego wzięło udział 8 uczniów. Żaden nie zakwalifikował się do kolejnego etapu.

  Do konkursu polonistycznego przystąpiło 10 uczniów. 3 uczniów klasy VIII zakwalifikowało się do kolejnego etapu:
  Dawid Duda, Miłosz Obszyński oraz Szymon Węgrzyn.

  W konkursie biologicznym brało udział 7 uczniów. 3 uczniów klasy VIII zakwalifikowało się do etapu okręgowego: Dawid Duda, Marcin Barwiński oraz Miłosz Obszyński.

 • XVIII Dzień Papieski

  XVIII Dzień Papieski

  W tym roku szkolnym XVIII Dzień Papieski przebiegał pod hasłem – Promieniowanie Ojcostwa. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli (p. Anny Budenko oraz p. Ewy Oszmaniec) przygotowali uroczystą Akademię, nawiązującą do Pontyfikatu Ojca Świętego, w którym wielokrotnie powracał do roli rodziny w życiu każdego człowieka.

 • Regionalny Konkurs "Niepodległa"

  Regionalny Konkurs "Niepodległa"

  Trzy uczennice naszej szkoły Natalia Mazurek (kl. VI), Laura Siemko (kl. VII) i Maria Świst (kl. VIII) przystąpiły do Regionalnego Konkursu plastycznego „Niepodległa” - organizowanego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Zamościu
  w ramach projektu „Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo...” -100 lat niepodległości dofinansowanym przez Fundację BGK im. J. K. Steczkowskiego w Konkursie grantowym „Na 100 Niepodległa”.
  Zadaniem uczennic było wykonanie pracy plastycznej związanej z niepodległością państwa polskiego z uwzględnieniem elementów regionalnych i pobytu Józefa Piłsudskiego w Zamościu.
  Życzymy wysokich miejsc w konkursie i trzymamy kciuki.

 • POWIATOWY KONKURS WIEDZY „WOLNA- NIEPODLEGŁA”

  24 maja 2018 r.  odbył się powiatowy etap Konkursu Wiedzy pt.”Wolna – Niepodległa” organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Lublinie Delegatura w Zamościu. Dwóch uczniów klasy VII Szymon Węgrzyn
  i Miłosz Obszyński zostali laureatami etapu szkolnego uzyskując najwyższą liczbę punktów i  zakwalifikowali się do etapu powiatowego. W eliminacjach powiatowych  uczeń Szymon Węgrzyn zajął IV miejsce. Uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem pani Małgorzaty Kociuby. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 • Stypendia od Pana Burmistrza

  Stypendia od Pana Burmistrza

  Dnia 18 października w Miejskim Domu Kultury w Szczebrzeszynie odbyło się uroczyste spotkanie , w którym udział wzięli Pan Burmistrz Miasta i Gminy Szczebrzeszyn – dr Marian Mazur, Pani Kierownik Referatu Oświaty – Beata Trochimiuk, Pani Sekretarz – Maria Oczkoś, Dyrekcje szkół, nauczyciele, rodzice oraz uczniowie – którzy osiągnęli wzorowe zachowanie oraz bardzo dobre wyniki w nauce w minionym roku szkolnym. Pan Burmistrz wręczył stypendia uczniom oraz listy gratulacyjne przybyłym na uroczystość rodzicom. Wśród nagrodzonych byli również uczniowie naszej szkoły: Olga Sawczuk, Miłosz Obszyński, Dawid Duda oraz Szymon Węgrzyn.
  W części artystycznej wystąpili uczniowie Szkoły Podstawowej w Bodaczowie.

 • Spotkanie z Policjantem

  Spotkanie z Policjantem

  Dnia 3 października odbyło się w naszej szkole spotkanie z Panem Dariuszem Kuropatnickim, funkcjonariuszem Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Głównym celem spotkania było zwrócenie uwagi na pogłębiający się problem dopalaczy wśród uczniów.  

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bodaczowie
  Bodaczów 501
  22-460 Szczebrzeszyn
 • 846821626

Galeria zdjęć