Zakończył się etap egzaminów ósmoklasisty, stanowiący ważny moment w kalendarzu szkolnym. To czas podsumowania wysiłku, systematycznej pracy oraz zaangażowania, które towarzyszyły przygotowaniom przez ostatnie miesiące.
Na wyniki zmagań egzaminacyjnych musimy poczekać do 3 lipca. Mamy nadzieję, że każdy z naszych uczniów osiągnie sukces i od września rozpocznie naukę w wymarzonej szkole.
