Serdecznie dziękujemy Rodzicom za nieocenioną pomoc, zaangażowanie oraz życzliwość okazaną podczas organizacji jubileuszu 60-lecia Szkoły Podstawowej w Bodaczowie oraz 20-lecia nadania jej imienia Marii Konopnickiej.
Dzięki Państwa wsparciu, poświęconemu czasowi, pomysłowości i gotowości do działania mogliśmy wspólnie stworzyć wyjątkową uroczystość, która na długo pozostanie w naszej pamięci.
Wyrażamy wdzięczność za każdy gest pomocy, dobrą energię oraz współpracę, która po raz kolejny pokazała, jak wiele możemy osiągnąć, działając razem dla dobra naszej szkolnej społeczności.
Z wyrazami szacunku i wdzięczności
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie
Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Bodaczowie
