• Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Bodaczowie

• ROK SZKOLNY 2019/2020

Rada Rodziców informuje wpłaty na tzw. komitet prosimy wpłacać
          na konto bankowe Rady Rodziców.

Bank Spółdzielczy ul. Plac T. Kościuszki 31 , Szczebrzeszyn

Nr rachunku 51 9632 0006 2001 0004 7715 0001

Wpłaty gotówkowe będą możliwe na zebraniach szkolnych.

Składka na Radę Rodziców pozostaje bez zmian.

Przypominamy : 1 dziecko 30 zł , 2 dziecko 25 zł , 3 dziecko 15 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wpłaty w roku 2018/2019 i zachęcamy do dalszej współpracy, dzięki Państwu mogliśmy tak wiele zrobić dla dzieci :

• Dzień Dziecka – każde dziecko – 160 uczniów ( bez względu czy wpłaciło na komitet czy nie) otrzymało plecak, książkę, słodki poczęstunek.
          • Zakupiliśmy nagrody książkowe dla uczni wszystkich klas ze świadectwem /czerwonym  paskiem oraz za konkurs z jęz. niemieckiego – słowniki.
          • Zakupiliśmy część dyplomów dla młodszych klas.
          • Zapłaciliśmy za arkusze egzaminacyjne dla 8 klasy.
          • Zapłaciliśmy za wpisy na zawody sportowe , aby uczniowie mogli uczestniczyć w różnych zawodach sportowych.
          • Zapłaciliśmy za dobrą muzykę – Didżeja na choince szkolnej.
          • Zwróciliśmy za przejazd uczniom uczestniczącym w różnego rodzaju konkursach pozaszkolnych.
          • W  nagrodę za 99 % wpłat na Radę Rodziców z klas 1-3 ( 50 uczniów po 3 zł na dziecko) opłaciliśmy „Mikołajki”.

Dnia 13 września 2019 roku o godz.17,00  odbyło spotkanie trójek klasowych wraz z Panią Dyrektor i Gronem Pedagogicznym, na którym były rozważane różne proponowane wydatki.

• Chcielibyśmy przede wszystkim nadal móc zwracać koszty przejazdów zdolnym uczniom,  którzy reprezentują naszą szkołę na konkursach.
          • Zorganizować Dzień Dziecka – festyn .
          • Opłacić wpisowe na zawody sportowe.
          • Opłacić arkusze egzaminacyjne dla 8 klasy.
          • Opłacić  Didżeja na choince szkolnej.

Jeśli wystarczy nam pieniędzy chcemy spełnić wszystkie propozycje tzn.

• znaczki z logo szkoły dla uczniów, którzy reprezentują szkołę na konkursach pozaszkolnych
          • koszulki sportowe dla uczniów , którzy reprezentują szkołę na zawodach sportowych
          • opłacić „Mikołajki” w klasach 1-3.

ROK SZKOLNY 2018/2019

SERDECZNIE ZACHĘCAMY DO WPŁATY NA RADĘ RODZICÓW
          WARTO BO KAŻDA WPŁACONA ZŁOTÓWKA JEST PRZEZNACZONA NA WASZE DZIECI

Biorąc pod uwagę, że rok szkolny trwa 10 m- cy to jedynie 3 zł /miesięcznie ( przy najwyższej wpłacie).

I dziecko 30zł, II dziecko 25 zł, III dziecko 15 zł.

PODSUMOWUJĄC POPRZEDNI ROK SZKOLNY

– co zrobiła Rada Rodziców :

*ZAKUPILIŚMY NAGRODY KSIĄŻKOWE NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

kwota ok. 1200 zł  -  głównie wzorowym uczniom oraz za różne osiągnięcia szkolne min.
             w czytelnictwie , w różnych konkursach  i wszystkim pierwszakom.

* ZAKUPILIŚMY NAGRODY SPORTOWE za różne osiągnięcia sportowe

kwota ok.250 zł.

*ZWRÓCILISMY WYRÓŻNIONYM UCZNIOM KL.VII PONIESIONE KOSZTY PRZEJAZDU NA TURNIEJ LUBLIN-
            ZWIERZYNIEC kwota ok. 125 zł.

*DOFINANSOWALIŚMY POMOCE NAUKOWE kwota ok. 470 zł.

*DOFINANSOWALIŚMY DIDŻEJA NA CHOINĘ kwota ok.150 zł.

*WSZYSTKIE DZIECI Z CAŁEJ PODSTAWÓWKI dostały dofinansowanie z okazji Mikołajków po 8 zł,
           każda klasa w różny sposób wykorzystała te pieniądze min. wycieczka, Mikołaj, choinka itp.

Zabrakło nam pieniędzy na wszystkie zamierzone dofinansowania  i dlatego na czerwcowym festynie zbieraliśmy pieniądze ze sprzedaży ciasta i napojów oraz loterii fantowej. Serdecznie dziękujemy Wszystkim za ciasto,
          fanty i pomoc oraz wszystkim Dzieciom i Rodzicom , gdyby nie Wy nie byłoby sensu robić festynu. Z zebranych pieniędzy dołożyliśmy do nagród.

OBECNY ROK SZKOLNY z w/w pieniędzy :

* zwracamy poniesione koszty uczniów na dojazdy:  konkursy i inne ważne wyjazdy,

* w nagrodę za 99 % wpłat na Radę Rodziców z klas 1-3 ( 50 uczniów po 3 zł na dziecko) dostało na opłatę „Mikołaja”,

* zostanie opłacony Didżej na corocznej choince,

Rada Rodziców ma wiele pomysłów na atrakcje dla uczniów, ale bez Państwa pomocy finansowej nie zdziałamy wiele.

Pozdrawiamy , dziękując za zrozumienie i okazane dotychczas wsparcie .